Masz pytania? Napisz do mnie: mancer@mancer.com.pl

Jesteś zapracowany i zmęczony, ale ciągle 
i tak nie robisz takich postępów jakbyś chciał?

Nie możesz się zmotywować,
odkładasz swoje marzenia na "jutro"?

Zobacz jak to możesz zmienić:

Recenzje Kursu

5

5
10 ratings
 • 5 stars10
 • 4 stars0
 • 3 stars0
 • 2 stars0
 • 1 stars0
 1. 7 kroków

  5

  Nie wiem, czy powinienem oceniać skoro dopiero co zakończyłem ten kurs, a cele jeszcze nie spełnione, ale pokuszę się. Materiał video jest zadziwiająco krótki, jednak daje ogromne efekty. Z dnia na dzień poczułem, że mam kontrolę nad własnym życiem i widzę, że mam więcej czasu niż myślałem. Oczywiście zapełniam go swoimi celami lub ewentualnie rekreacją (więcej w kursie – nie chce spoilerować :)). Mam wrażenie, że bez ćwiczeń to by się nie udało. Na niektóre z nich trzeba poświęcić trochę czasu i się zastanowić, ale warto. Podane techniki są łatwe, aż dziw, że działają. Autor wskazał na te aspekty wyznaczania celów, które są istotne, a których nie spotkałem w innych tego typu poradnikach. Dzięki nim droga wydaje się być bardziej znana, a przez to łatwiejsza. Dzięki za kurs. Oby więcej takich.

 2. 7 Kroków

  5

  Właśnie zakończyłem cały kurs i powiem tak niesamowita wiedza oparta w tak krótkim materiale to jak woda dla spragnionego na pustyni. Szkolenie jest dopracowane w 100% i pokazuje krok po kroku jak można łatwo i przyjemnie realizować swoje cele i marzenia.Teraz tylko pozostaje cieszyć się Najlepszym rokiem w moim życiu.

 3. Kuźnia Charakteru

  5

  W swoim życiu przerabiałem już wiele kursów ale ten to istny dynamit !
  Bardzo dużo konkretów, proste i skuteczne metody oraz świetna zabawa 😉
  Co najważniejsze, dzięki temu kursowi dowiedziałem się bardzo dużo na swój temat i już wiem co powinienem zmienić w swoim życiu !
  Już nie mogę się doczekać momentu, gdy spojrzę na swoje życie stojąc na wielkiej piramidzie sukcesu, którą sam zbuduję 🙂

 4. Uświadomienie

  5

  Jaki będzie całościowy efekt kursu – pokaże czas. Jednak chciałbym przyznać 5 gwiazdek za dwie inne rzeczy, które wynikły dla mnie z kursu: 1 – uświadomiłem sobie, że traciłem dużo czasu na rzeczy, które nic mi nie dawały. Dosłownie nic, żeby to chociaż było w sensie rozrywkowym – strata czasu, ale przyjemna, a zajmowałem się zbędnymi rzeczami nieprowadzącymi do niczego i tylko mnie hamujących. 2 – poczułem pozytywne “odcięcie się” od przeszłości i wolność – coś w stylu “to, co było minęło, a najlepsze dopiero przede mną”. Wiem, że to nie były “główne założenia” programu, ale dla mnie warto było nabyć program, chociażby dla tych dwóch rzeczy.

 5. 7 kroków

  5

  Jest dobrze poukładany materiał 5/5

 6. z lenistwa po planowanie

  5

  Bardzo polecam ten kurs osoba ktore myslami zrobiły by wszystko ale niestety nic ze soba nie robia i kończa tylko na myslach.Ja byłem taka osoba, myslałem czego bym nie zrobił tylko brak mi było motywacji, sił i checi.Byłem bardzo leniwy i dryfowałem uwazałem ze życie nie mozna planowac trzeba brac jakie jest i tyle az do mementu zdecydowania o kupnie tego kursu i zrealizowania go.Kurs zmienił moje podejscie do zycia z czego bardzo sie ciesze i juz widze efekty:).Zaczełem planowac realizowac i poprostu działam:)Dzieki Mancer. Mam nadzieje ze tej motywacji mi nigdy nie zabraknie do celow jakie sobie zaplanowałem i jeszcze wiekszych w przyszłosci:)

 7. chcę działać

  5

  Niestety dopiero teraz ukończyłem kurs, w Lutym zawiesiłem się na 3 module. Ukończyłem go w końcu i bardzo się cieszę. Wiem że ten kurs to początek bo on nie dał mi gotowego rozwiązania teraz czeka mnie o wiele trudniejsza droga mianowicie chcę zmienić swoje nawyki które są ze mną już dość długo i tak samo długo próbuje się ich pozbyć. Teraz otworzyły mi się klapki na oczach, wiem że to nie będzie łatwe ale uważam że to jedyna droga i na sukces muszę sobie sam zaplanować.

  Kurs oceniam na 5. Mam w domu chyba dwie książki z samorozwoju jednak połączenie wideo z zeszytem ćwiczeń jakoś lepiej na mnie podziałał, bardziej mnie zainteresował. Nie mam pojęcia jakie to daje efekty za wcześnie na to, ale uważam że warto inwestować w siebie.

 8. Świetny Kurs

  5

  Mega skondensowana wiedza. Nie tylko chce się działać, ale też motywacja utrzymuje się już bardzo długo. Polecam.

 9. 7 KROKÓW

  5

  Podoba mi się to że kurs jest bardzo konkretny. Rownież pokazywane są przykłady do zadań które trzeba wykonywać co też ułatwia sprawę. Ocena 5, Szczerze polecam

 10. 7 Kroków do ...

  5

  To jest coś co z krzywej drogi powoduje, że droga robi się prosta. A co najmniej o wiele prostsza niż wcześniej. Bardzo dobry kurs – w szkole Cię tego nie nauczą.

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE
 • 597,00  397,00 
 • 27 years, 9 months

Instruktorzy

162Studentów bierze udział

Szukaj Kursu

Recenzje Kursów

All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone 2018© Made with ❤ by Shopper LLC.