Masz pytania? Napisz do mnie: mancer@mancer.com.pl

Niezwyciężony – Prawdziwa Pewność Siebie

UWAGA! Tekst, który przeczytasz poniżej może odmienić całe Twoje życie. Jeśli nie chcesz, to nie musisz wcale kupować tego programu, jednak przeczytaj go uważnie. Bo oprócz opisu, znajdziesz w nim wiele ważnych wskazówek, które pomogą Ci zbudować pewność.

„Tylko Śmiałym Sprzyja Ten Świat,
Dla Odważnych Nagroda Jest”

Zastanów się, jak często czujesz ogólną „NIEMOC”? 

Z jednej strony coś byś chciałbyś, a z drugiej pojawiają się wymówki, strach i w ogóle brak Ci na to siły?

Dziwne pytanie, prawda?
No właśnie. Jednak...


Czy nie zdarza Ci się, że idziesz ulicą w normalny zwykły dzień. I widzisz, już z daleka, piękną kobietę. Bardzo Ci się podoba. Nagle Twoja głowa zaczyna podsuwać kolejne powody, do tego, żeby jej nie zaczepić i nie poznać. Jeden za drugim.


Im piękniejsza kobieta, im bliżej Ciebie, tym Twój wewnętrzny komputer produkuje więcej tego shitu i wymówek.

W sumie jakoś walczysz próbujesz się przemóc. Gardło Ci się ściska, klatka piersiowa zaczyna łapać szybszy oddech, zaczyna się takie mrowienie w środku, głowa podsuwa negatywne myśli... i ... dupa! Minęła Cię ...


Kolejna okazja w życiu zmarnowana...

Która to już to? A może już nawet przestałeś liczyć?


Nawet nie wiesz jak doskonale czuje Twój ból. Nie raz miałem takie myśli. Nie raz dotknąłem porażki. Wiele kobiet mnie minęło i nic z tym nie zrobiłem. To dla tego w ogóle zainteresowałem się uwodzeniem. W ogóle kiedyś w życiu przepuszczałem większość szans i to nie tylko tych z kobietami, bo blokował mnie strach, niepewność i ten negatywny głos w głowie, który podpowiadał, że „coś będzie nie tak”, albo „i tak na pewno się nie uda”.


Na szczęście nie będziesz musiał przechodzić tego, co ja. Nie będziesz musiał latami testować i próbować wszystkiego, by potem się dowiedzieć, że większość z poradników, daje marne rezultaty. Teraz się z tego śmieje, ale Ciągle mam półkę zawaloną różnymi materiałami na ten temat.

Dlaczego INNE Programy Dają Słaby Efekt?

W większości poradników zazwyczaj wiedza teoretyczna jest nawet OK, ale NIE DAJĄ PRAKTYCZNYCH efektów z 2 powodów:


 1. Są zbyt ogólne i omawiają problem tylko od jednej strony. Natomiast, aby trwale zyskać prawdziwą pewność siebie należy pracować nad połączeniem: motywacji, organizacji, poczucia własnej wartości, odruchami, filtrami, optymizmem, usunięciem lęków, wiedzą merytoryczną, strefami komfortu, stresem, negatywnymi myślami, ograniczającymi przekonaniami. itp. itd.

 2. Dają jedynie widzę teoretyczną. Nie zawierają ćwiczeń i materiałów instalujących pewność siebie w podświadomości, odruchach, itp.

Zresztą sam się zastanów, czy znasz jakiegoś mistrza, który osiągnął swoje mistrzostwo, bez kompleksowego treningu?


No właśnie...


Trening jest konieczny. A cały sekret w tym, aby swój trening uczynić prostym i przyjemnym, tak aby z radością wykonywać go systematycznie. Wtedy efekty same przyjdą i przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania

file-text-o

53 Moduły z wiedzą, ćwiczeniami i praktyką

map-marker

Wykonujesz ćwiczenia gdzie chcesz i jak chcesz.

line-chart

Stopniowy NATURALNY wzrost pewności - bez stresu

Co Ten Program Mi Da?

Nie będę się tu rozpisywał i zachwalał... Dla formalności jedynie napisze, że pożegnasz już na zawsze z wymówkami w głowie. Zyskasz trwałą i olbrzymią pewność siebie. Pojawi się motywacja do działania, a sukces stanie się Twoim drugim JA. Zaczniesz na luzie i bez stresu podchodzić do kobiet. Problemy z kobietami znikną, a zastąpią je przyjemne randki...

W programie zobaczysz:

 • Jak usunąć lęk przed podejściem, odrzuceniem i krytyką.
 • Jak na luzie podchodzić, zagadywać i uwodzić kobiety samą pewnością siebie.
 • Jak pozbyć się wymówek i ograniczających przekonań, które blokują Cię przed sukcesem.
 • Jak sprawić by​​​​ Twoja głowa była wolna od strachu.
 • Jak sprawić by wśród swojego otoczenia być liderem
 • Jak poszerzać swoją strefę komfortu, tak aby stało się to przyjemne
 • Jak pozbywać się hamulców przed wyzwaniami
 • Jak ćwiczyć pewność siebie, aby dawało to szybkie rezultaty
 • Jak wykształcić trwałą pewność siebie
 • Jaka nie być chamskim i aroganckim, tylko prawdziwie pewnym siebie szarmanckim facetem
 • Jak kontrolować stres, przestać się blokować i czerwienić
 • Jak przeprogramować swój umysł, by zyskać spokój, opanowanie i pewność siebie.

Ale to nie wszystko!


Bo zobaczysz jak go stosować w praktyce. W programie wziął udział „Maciek” – przykładowy kursant, który miał olbrzymie problemy z pewnością siebie, stresem, relacjami damsko-męskimi.


Zanim sam wykonasz ćwiczenia, najpierw zobaczysz jak on to robi. Z czym ma problem? Jak to w praktyce wygląda? Jak wykonać je prawidłowo? Gdzie jest haczyk? Jak reagują kobiety?

Dzięki niemu, będziesz miał dużo łatwiej, bo przetrze Ci drogę i potem sam bez problemu pójdziesz po jego śladach.

#8 Sposobów Aby Zbudować Prawdziwą Pewność Siebie”

angle-down

#1 – Zaplanuj Swój Sukces”

Praktycznie WSZYSCY ludzie sukcesu prowadzą dziennik lub terminarz.

Przypadek? Nie sądzę... 😉


Ma to wiele funkcji: motywacja, systematyczność, samokontrola, wyznaczenie sobie celu i dążenie do niego.


Codzienne życie zalewa nas problemami. Zamiast skupiać się na tym co chcemy, to reagujemy na problemy i polecenia innych: Trzeba iść do pracy, szef kazał zrobić raport, musze opłacić rachunki, kran cieknie trzeba naprawić, wynieś śmieci, itp. Po tym wszystkim chcesz tylko usiąść w fotelu i sobie odpocząć.


Niestety dzień za dniem, mija Ci na rzeczach małych i nieważnych. Zmęczony zapominasz o swoich planach i marzeniach. Odkładasz je na później… a życie jest naprawdę krótkie i pewnie nie zdążysz. Będziesz dryfował jak łódka bez sternika. Do tyłu, do przodu, trochę na boki…  raczej nie dopłyniesz nigdzie. A na pewno już nie tam gdzie chciałeś.


Natomiast przeglądając swój dziennik rano i wieczorem przez 10min, ciągle będziesz miał w głowie wyznaczony cel i zapisane kroki, jakie masz podjąć. Dzień za dniem, nawet po mały kroczku, doprowadzą Cię do gigantycznego SUKCESUBo systematyczność zawsze wygrywa.


Badania psychologów pokazują jednoznacznie, że największy postęp robi się obserwując wyniki własnej, codziennej pracy. Największą satysfakcję daje stawanie się lepszym od… siebie z dnia wczorajszego. I nie jest to tylko „pusta gadka”, to naukowo potwierdzone fakty.


Pojawia się radość, motywacja i DUMA. Sam napędzasz swój sukces jeszcze bardziej.


I właśnie dlatego damy Ci potężne narzędzie, które maksymalnie ułatwi Ci ten postęp.


Razem z programem dostaniesz specjalny dziennik, który Cię zainspiruje i poprowadzi za rączkę przez wszystkie ćwiczenia. Oczywiście sami takie dzienniki kiedyś prowadziliśmy i Ciągle to robimy.


Chcemy podzielić się z Tobą TYLKO METODAMI, KTÓRE SAME STOSOWALIŚMY, żadnego teoretyzowania.

Nawet nie wiesz  jak baaaaardzo dumny z siebie będziesz, gdy już po tygodniu  przejrzysz swój dziennik. Spojrzysz wstecz i zrozumiesz: ile już dzięki niemu osiągnąłeś? Jak duży postęp wykonałeś?

„Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy.
Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem”

Arystoteles

angle-down

#2 – Nieograniczona Siła i Motywacja

 „Nie będzie mięśni ze skały, jeśli zapał bracie mały.”


Jakby to było, gdyby Tak ci się chciało, jak Ci się nie chce?


Ile więcej byś osiągnął we wszystkich dziedzinach życia, gdyby naprawdę Ci się chciało?  Gdybyś znalazł w sobie więcej siły i energii do działania?


Dlatego w ćwiczenia wplecione są różnorodne techniki motywacyjne, które wyzwolą w Tobie radość życia i sprawią, że wszystko stanie się proste. Sam nabierzesz takiej wewnętrznej ochoty do działania. Cudowne uczucie

„Wola jest jednym aktywów naprawdę ważnym w życiu.
Zdecydowany człowiek uzyskać może prawie wszystko

Henry Ford

angle-down

#3 – Poczuj Jak Wartościowym Człowiekiem Jesteś

Najpierw musisz doceniać siebie, aby potem doceniali Cię inni.


Jeśli tego nie robisz, to normalne, że brakuje Ci pewności siebie i wiary w to, że możesz zainteresować piękną kobietę. Jak Ty w siebie nie wierzysz, to ona tym bardziej w Ciebie nie uwierzy.

„Zbyt wielu ludzi przecenia to, kim nie jest,
a nie docenia tego, kim jest”

Malcolm S. Forbes

Wraz ze wzrostem poczucia własnej wartości, wyzbędziesz się kompleksów. Zaakceptujesz się i pokochasz. Przestaniesz mieć głupie myśli, że czegoś Ci brakuje, albo jesteś „za jakiś”.


Jednocześnie staniesz się bardziej śmiały. Będziesz swobodniej czuł się i wyrażał w towarzystwie innych osób.

„Ty, jak nikt we Wszechświecie, zasługujesz na swoją miłość”

Budda

angle-down

#4 – Jak Równy z Równym

Na każdego kozaka znajdzie się większy kozak” – znasz to powiedzonko? Niby proste, a nawet prostackie. A kryje w sobie, jak każde ludowe powiedzenie, sporo prawdy. Banalnie tłumaczy, dlaczego porównywanie się  do innych nie ma najmniejszego sensu.

Nie ważne: Co? Kto? I ile ma?

Zawsze znajdzie się ktoś kto ma więcej!

I to wcale nie oznacza, że jest lepszym człowiekiem od Ciebie.

Specjalne ćwiczenia pozwolą Ci tą teorię przenieść w praktykę. Będziesz zawsze czuł się wartościowo i dobrze w towarzystwie innych osób. Bez lęku. Bez kompleksów. Nie ważne, czy to kobieta, czy partner biznesowy. W każdym przypadku najlepszy efekt uzyskasz jedynie, gdy będziesz działał „Jak równy z równym”.


Tylko wtedy ludzie będą Cię szanować i traktować naprawdę poważnie.

„Zajrzyj w siebie! W twoim wnętrzu jest źródło,
które nigdy nie wyschnie jeśli potrafisz je odszukać„

Marek Aureliusz

angle-down

#5 – Obudź w Sobie Wrodzony Optymizm

W programie poznasz ćwiczenia, które obudzą i zainstalują w Tobie optymizm. Pozytywne podejście, dzięki któremu zawsze i automatycznie znajdziesz rozwiązanie, nawet z najtrudniejszej sytuacji.

„Pesymista ulega słabości, wyszukuje negatywy, tonie bez walki. Optymista bierze energiczny oddech i próbuje wydostać się na powierzchnię, szukając drogi wyjścia”

Éric-Emmanuel Schmitt

stawisz sobie właściwe filtry i przekonania w głowie.  Staniesz się bardziej charyzmatyczny. Przestaniesz się krytykować. Zaczniesz myśleć o sobie dobrze. Dzięki temu staniesz się atrakcyjniejszy. Zaczniesz dostrzegać zainteresowanie ze strony kobiet i odpowiednio je interpretować.

Dał mi na przykład ten optymizm. Nigdy nie mówił o smutku,
a wiedziałam że przeżył smutek ostateczny. Zarażał optymizmem. U niego deszcz był tylko krótką fazą przed nadejściem słońca”

L. Wiśniewski

angle-down

#6 – Pewna Siebie Mowa Ciała

Zobaczysz jak wykorzystywać mowę ciała, aby zwiększyć pewność siebie.


O mowie ciała powstała już tona mitów i faktów. Jedni mówią, że to mowa ciała w 90% decyduje o atrakcyjności mężczyzny w oczach kobiet. Inni, że to tylko dodatek. Niezależnie od tego gdzie dokładnie leży racja, faktem jest, że mowa ciała ma wpływ na to jak się czujesz i jak jesteś postrzegany przez kobiety.


Tu nie będzie słynnego filozofa ani żadnego pisarza ;). Mówiąc o mowie ciała, zawsze przypomina mi się fragment filmu „Chłopaki nie płaczą” i słynny już cytat:


„B: Przykumaj te kocie ruchy

A: A po co nasi chłopacy mieliby się tak gibać?

B: Po co? Po co? Po to żeby nie wyglądać jak żelbetonowy kloc. Polski gangster nie ma luzu. Rusza się jak wóz z węglem. A przydałoby się trochę polotu i finezji, w tym smutnym jak p”zda mieście”.

angle-down

#7 – Usuń lęki i ograniczenia

Wreszcie trwale i na zawsze usuniesz lęki. Także te przed podejściem i odrzuceniem. Nasz kursant na początku nawet nie musiał podchodzić do dziewczyn. Wystarczyło, że sobie wyobraził, iż podchodzi do dziewczyny, aby zaczął zżerać go stres. Zobaczysz na nagraniu, jak sama wizualizacja takiej sytuacji doprowadzała go, do widocznego lęku i rumieńców. Natomiast na końcu, po wykonaniu ćwiczeń, podchodził do kobiet na pełnym luzie i skutecznie z nimi flirtował. Zbierał numery i umawiał się.

„Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu”

            Mark Twain

angle-down

#8-Pełny Pakiet i wiele, wiele, więcej...

Na końcu już w wielkim skrócie, aby nie przedłużać: Dostaniesz ćwiczenia antystresowe, przestaniesz stawiać kobiety na piedestale, z przyjemnością będziesz wychodził po za swoją strefę komfortu i dobrze czuł się w nowych sytuacjach, oraz rozwalisz wszystkie negatywne przekonania.

Na końcu już w wielkim skrócie, aby nie przedłużać: Dostaniesz ćwiczenia antystresowe, przestaniesz stawiać kobiety na piedestale, z przyjemnością będziesz wychodził po za swoją strefę komfortu i dobrze czuł się w nowych sytuacjach, oraz rozwalisz wszystkie negatywne przekonania.

„Jeśli chcesz mieć coś czego nigdy nie miałeś,
musisz zrobić coś czego nigdy nie robiłeś”

Albert Einstein

To jest wersja Platinim Programu, z dodatkowymi modułami, które pomogą Ci:

 • Rozwiązać problemy rodzinne.
 • Dowiesz się na temat Podrywu w gronie znajomych.
 • O czym rozmawiać z dziewczynami?
 • Jak się tanio i dobrze ubierać, oraz dobrać właściwe perfumy?
 • Jak radzić sobie z "testami" i wymówkami kobiet?
 • Oraz strategie na uwodzenie w klubach..

„D: Jak się Panu udało osiągnąć taki sukces?
MP: Ćwiczyłem kiedy inni pili piwo”

Mariusz Pudzianowski

Pamiętaj, że najważniejsze są ćwiczenia. Wiem, że już o tym wcześniej wspominałem, ale to cholernie ważneKażdy mistrz musiał najpierw trenować.


Motywacja jest czymś co pozwala Ci zacząć i kontynuować, ale to nawyk ćwiczenia jest tym co pozwala osiągnąć mistrzostwo. To  ćwiczenia wywołują zmianę. Wszystkie z programu działają synergicznie. Rób je po kolei, bo w następnych są odniesienia do poprzednich  – dzięki temu działanie się wzmacnia.


Ćwiczenia dobieraliśmy pod względem prostoty wykonania i dawania maksimum efektu.


Bądź spokojny – zaczniemy od naprawdę prostych (ale potężnych), tak że nawet jeśli jesteś skrajnie nieśmiałą osobą z fobiami społecznymi, to bez problemów je wykonasz i się rozkręcisz.


Osoby zaawansowane, które już podchodzą do kobiet ale mają jeszcze drobne problemy, również znajdą w tym programie, coś dla siebie i pozbędą się ostatnich ograniczeń.

Co Dostanę w Modułach?

Co dokładnie znajduje się w Projekcie „Niezwyciężony”? W sumie poszczególnych modułów jest aż 53. Każdy z nich pełni trochę inną funkcję. Ćwiczenia są niesamowicie różnorodne i nawzajem się uzupełniają. Teoria przeplata się z praktyką.  Często w module jest połączenie kilku różnych aspektów.


Są za równo ćwiczenia:

 • mentalne
 • pisemne
 • do słuchania mp3 (różnego typu: hipnoza, wizualizacje, anty-stres, motywacja)
 • ćwiczenia do „przemyślenia siebie”
 • behawioralne
 • wykłady
 • feedback z działań kursanta
 • pokazy praktyczne
 • inspirujące, motywacyjne


Postaram się pokrótce opisać poszczególne moduły:


Mod 00 – Jak mieć efekty? Jak wykorzystać program, by zmaksymalizować swoje wyniki? Do tego pierwszy e-book PDF – „Źródło Pewności Siebie”

Mod 01 – Ćwiczenie mp3 hipnoza. Trening pewności siebie. Sesja do słuchania (30 min) + wideo jak najlepiej z tego korzystać. Wystarczy, że się położysz wygodnie i włączysz. Słuchaj na słuchawkach. Sesja wpływa na szereg zmian w podświadomości: Motywacja do działania, Akceptacja, Relaks, Przyjemność, Wzrost pewności siebie, Wizja celu do którego dążysz. UWAGA!: Powtarzaj tą sesje wielokrotnie podczas przerabiania programu. Kolejne ćwiczenia, dodadzą nowych znaczeń i jeszcze bardziej wzmocnią działanie. Dotyczy to większości ćwiczeń.

Mod 02 – Przykład skrajnie nieśmiałego człowieka, który będzie się rozwijał razem z Tobą. Zobaczysz: Dlaczego Maciek wygrał casting? Oraz jaki efekt na końcu osiągnął. Będziesz wiedział czego możesz się spodziewać po przerobieniu programu. Poznasz z jakimi problemami będziemy pracować: mi. problem z podejściem, stres, lęki, problemy rodzinne, jąkanie, czerwienienie się. On mimo, że oglądał wcześniej różne poradniki, to nie dawały mu efektu. Teraz to zmienimy!

Mod 03 – Jak prowadzić dziennik? I dlaczego powinieneś to robić?  Nie bój się – To nie jest terminarz. Prowadzenie jest łatwe i nie wymaga ani dużo czasu, ani rozpisywania swojego czasu na minuty. Wystarczy 5-10min. rano i wieczorem. W nim zawrzesz swoje notatki. Wykonasz ćwiczenia. Będziesz śledził postępy i zaplanujesz swój sukces. W tym module dostaniesz pierwsze strony PDF do wydrukowania i wypełnienia. Najlepiej gromadź je razem w segregatorze. Jest też pierwsze ćwiczenie pisemne.

Mod 04 – Ćwiczenie Afirmacje Magic + PDF strona do dziennika. Maciek na początku był trochę sceptyczny do tego, ale po 3 tygodniach, gdy zabrał dziewczynę z imprezy do domu, był zachwycony. Potem spojrzał na to ćwiczenie i pomyślał: „Kurde, taki się staje. Idę dokładnie w tym kierunku, który wtedy TU zaplanowałem”.

Mod 05 – Twoje problemy. Wideo + PDF.  Analiza problemów, nad którymi będziemy pracować. Weźmiemy na cel, dokładnie to, co trzeba poprawić. Zobaczysz jak Maciek pracuje nad własnymi i zajmiesz się swoimi. Pewnie część Twoich będzie podobna.

Mod 06 – Strefy komfortu Wideo + PDF.  Co to jest? Dlaczego należy wychodzić ze stref komfortu? Co się stanie gdy tego nie będziesz robił? Jak zrobić, aby nowe rzeczy stały się przyjemne i przestały Cię stresować? Jak sprawić, aby podchodzenie do najpiękniejszych kobiet stało się przyjemne i komfortowe? Zobaczysz jak działa psychologia nabierania nowych nawyków. PDF – ćwiczenie utrwali wiedzę i zmiany.

Mod 07 – FiltryWideo + ćwiczenie mp3. To Ćwiczenie ustawia filtry. Będziesz dostrzegał więcej dobrych rzeczy, zaczniesz wszystko interpretować pozytywnie. Wzmocnisz pewność siebie i optymizm. Odetniesz się od trującego jadu, który jest wszędzie dookoła: znajomi, media, reklamy.  Maciek na początku nie umiał nawet przyjąć komplementu (!). A jak kobieta najprościej sprawdza Twoją pewność siebie? Właśnie daje Ci komplement! To jak go przyjmiesz, mówi jej wszystko o Twojej samoocenie. To ćwiczenie behawioralne dodatkowo nauczy cię prawidłowej reakcji. Automatycznie zaczniesz reagować tak jak trzeba.

Mod 08 – Zrobimy i przetrenujemy wizję Ciebie, jako pewnej siebie osoby.  Do tego celu będziesz dążył. Ten obraz będzie na różne sposoby instalowany w Tobie. Choćby przez hipnozę z 1 modułu, która teraz nabierze nowego znaczenia. Wdrukujesz w siebie te zachowania, które tu ustalisz. W module są 2 wideo:1 – jak wykonać to ćwiczenie. 2 – Jakie błędy i niebezpieczeństwa się na ciebie czają (czyli przykład źle wykonanego ćwiczenia). Do tego jeszcze 3x PDF do wykonania


Mod 09 Platinium – dostępny tylko w wersji Platinum. Maciek miał duże problemy rodzinne. Nie doceniali go. Najeżdżali. Kąsali.  Nie traktowali poważne. Jednak walka z własną rodziną nie ma sensu. Zobaczysz wiec, jak sobie z tym radzić w mądry sposób.

Mod 10 – Nowe znaczenie porażki. Video + PDF. Nauczysz się zupełnie nowej mentalności podchodzenia do sukcesów i porażek . Za równo z kobietami jak i w cały życiu.  To ważne, bo pominięcie tego, zablokuje Twój rozwój.


Mod 11Wartości jako wewnętrzne źródło pewności siebie. Video + PDF. Rzeczy materialne zniszczą się i przeminą. Pieniądze można stracić… Zawsze też znajdzie się ktoś, kto ma więcej. Nie możesz od tego się uzależniać. Pewność siebie jest wewnątrz w Twoich wartościach. Poznaj jak to wykorzystać, aby natychmiast zacząć o sobie myśleć dobrze, jak o wartościowym człowieku i nigdy więcej nie czuć gorszym od innych.

Mod 12 – ćwiczenia relaksacyjne i antystresowe. Video + 2x mp3. Maciek miał olbrzymi poziom lęku. Często stresował się, czerwienił i jąkał. Musiał nauczyć się błyskawicznie relaksować, żeby się tego pozbyć. Na wideo zobaczysz jak to robić. Do tego dostaniesz 2 ćwiczenia na mp3, które pokażą Ci, jak się szybko relaksować oraz wchodzić w przyjemny stan (3 min i 7 min).  Powtarzaj jej aż dojedziesz do wprawy. Wtedy zainstalujesz w sobie symbol, które wyobrażenie (np. przed podejściem, albo innej stresowej sytuacji) od razu Cię uspokoi. W kilka sekund zejdzie całe napięcie i strach.

Mod 13 –Video + 2x PDF. Pierwsze ćwiczenie pomoże Ci zrzuć kobiety z piedestału. Nauczysz się inaczej myśleć i samemu stawiać wymagania. Atrakcyjny facet jest towarem deficytowym i to ona musi zasłużyć na Ciebie. Drugie ćwicz w dłuższej perspektywie pomoże Ci poznać prawdziwe wartości kobiet. Przestaniesz przejmować się pieniędzmi, czy wyglądem, bo co innego liczy się znacznie bardziej.

Mod 14 – Dotychczasowe efekty ćwiczeń i ich wpływ na osobowość Maćka. Pierwszy mały sukces. Ewidentnie większa pewność siebie, śmiałość i swoboda. Widoczny wzrost atrakcyjności i efekt działania tego na kobiety poznane przez grono znajomych.

Mod 15 – Pierwsze praktyczne ćwiczenie  na mieście. Ponieważ są już pierwsze sukcesy w gronie znajomych i widać wyraźnie pozytywne zmiany, należy wyjść dalej.  Na razie jeszcze nie trzeba zagadywać. Nauczysz się jak „wychodzić” na podryw, oswoić się z miejscami, a przy okazji podbudować pewność siebie i zwrócić uwagę kobiet.

Mod 16 – Uniknij krytycznego błędu. Kolejne postępy maćka i jego relacja z treningów. Bardzo ważny moduł, ponieważ jest tu omówiony krytyczny błąd. Gdy popełnisz, to może spowodować u Ciebie sabotaż i spadek motywacji do dalszego działania.

Mod 17 –  Video + PDF. Ludzie ciągle próbują zbudować pewność siebie, na stanie posiadania.. i praktycznie NIGDY im się to trwale nie udaje. Trzeba pójść zupełnie inną drogą. Owszem, istnieją fajne rzeczy i nie ma nic złego w tym, że się je posiada. Jednak ciuchy się zniszczą. O drogim telefonie po 2 latach nikt nie będzie pamiętał, bo wyjdą ze 3 lepsze modele. Samochód po 3 latach straci 50% wartości, albo w ogóle mogą ci go ukraść.. Wszystko szybko przemija. Nie ważne co masz, co przeżyłeś, czy co cię czeka… Ważne czy to DOCENIASZ? Zobacz jak to zrobić. Wykonaj ćwiczenie, które cyklicznie powtarzane uzupełni się z innymi i MEGA zwiększy Twoją pewność siebie, oraz poczucie własnej wartości.

Mod 18 – Wzmacniający spacer. Video + mp3 (17min) do słuchania na spacerze. W nagraniu są połączone 4 ćwiczenia, które w jeszcze inny sposób, zainstalują w Tobie pewność siebie. Możesz słuchać tego po prostu na spacerze… Da Ci to przy okazji dużego kopa motywacyjnego, więc możesz słuchać przed wykonywaniem innych ćwiczeń na mieście. Albo w ogóle słuchać przed/w trakcie wyjścia na podryw. Poczujesz motywację, siłę i olbrzymią pewność siebie. Będziesz się czuł wartościowym człowiekiem. Spokój i opanowanie. Bez problemu podejdziesz do dziewczyny, która Ci się podoba i zagadasz. Będziemy tam wtedy z Tobą na słuchawkach.

Mod 19 – Potężne ćwiczenie na mieście. Praktyczne nagrania z ukrytej kamery. Pierwsze przełamywanie oporów przed zagadaniem. Oswajanie się z podchodzeniem i zagadywaniem do dziewczyn w sposób niebezpośredni, łagodny i w pełni społecznie akceptowalny.

Mod 20 – Video + PDF.  Jak radzić sobie z odrzuceniem. Prosta metoda, która sprawi ze przestaniesz się bać odrzucenia, podejścia i krytyki.

Mod 21 – Kolejne praktyczne ćwiczenie na mieście. Nagrania z podejść. Zobaczysz jak ugruntowanie pewności siebie wpłynęło na jakość podejść i reakcje kobiet. Teraz już rozmowa się klei. Olbrzymi postęp. Podejście nawet do setu 5 osobowego.

Mod 22 – Wykład, trening mentalny. Zasady mistrzów uwodzenia, które sprawiają, ze wszystko jest proste.

Mod 23 – Kolejne ćwiczenie na mieście, kolejny poziom pewności siebie. Tym razem trenujemy ujawnienie intencji przed kobietą. Nagrania z podejść ukrytą kamerą. Często jest tak, że zagadywanie jest nawet ok.. Ale przez gardło nie bardzo chce przejść pytanie czy dziewczyna by się z nami umówiła. To ćwiczenie Ci w tym pomoże.

Mod 24 – Pracujemy dalej nad poczuciem własnej wartości, od jeszcze innej strony. Często np. chciałbyś coś.. a tego nie potrafisz. Często inni mają więcej… Czy czujesz się przez to trochę gorszy?  Jeśli tak, to zobaczysz jak się tego pozbyć.

Mod 25 Platinium – O czym rozmawiać z kobietami? Jak pociągnąć interakcję aby była interesująca? Jak o tym myśleć, czym się kierować? Dokładne pytania, które należy zadawać. Sposoby na wywołanie emocji w kobietach.

Mod 26 – Jaki sport wybrać, aby zwiększyć pewność siebie? A co Ci zupełnie w tym nie pomoże? Nie chodzi o to aby mieć super sylwetkę. Zdrowie i poprawa wyglądu to dodatek. Tu chodzi o ciekawe życie. Przełamanie swoich barier. Kontakt fizyczny z innymi ludźmi. Okazje do pogadania…

Mod 27 – Platinium. Podryw w gronie znajomych. Jak działać z koleżankami. Jak podrywać, aby się nie posypało i było dobrze – bez kwasów.

Mod 28 – Dodatkowe ćwiczenia na pewność siebie. Video (1h) + E-book pdf. Inne ekstra rzeczy, które możesz robić/wykorzystać, aby zwiększyć swoją pewność siebie. Dużo pomysłów. Wyjaśnienie jak działają i co robić. Od tej pory możesz sam wybierać sobie swoje nowe ćwiczenia!

Mod 29 – Kolejne ćwiczenie praktyczne na mieście, z przełamywaniem bariery przed zagadaniem do innych ludzi. Wydawałoby się, że przy poprzednich już było wszystko dobrze. Tu zmieniamy trochę kontekst i pojawia się nowe wyzwanie. Bardzo ciekawe i polecam, aby się rozwinąć. Zobaczysz nagranie z ukrytej kamery jak Maciek je wykonuje. Jakie z tym ma problemy i jak je rozwiązać. Zobacz co Cię czeka.. Zobaczysz też reakcje kobiet po ćwiczeniu, gdy Maciek odchodzi… Tego normalnie nie zobaczysz, bo już odejdziesz.

Mod 30 – Są 2 rodzaje porażek: wewnętrzne i zewnętrzne. Nie daj się wymówkom, bo w długim okresie skumulują się, obniżą Twoje poczucie wartości i będziesz cierpiał.. Czasem kumulacja potrafi prowadzić nawet do depresji. Naucz się rozróżniać te porażki, a będziesz częściowym człowiekiem. Jak się zachować i co robić, gdy coś Ci się nie udaje.


Mod 31 – Porównywanie się. Video + PDF Ćwiczenie. Czy porównujesz się do innych? I jak mają więcej to źle czujesz? A jak mają mniej.. to czujesz się lepiej? To też pułapka! Gdy porównujesz się do gorszych, to popadasz w pychę i stagnację. Nie powinieneś się w ogóle porównywać.  Łatwo się mówi.. ale tu zrozumiesz i sprawisz aby tak było.  Abyś czuł się dobrze w towarzystwie innych ludzi, nie ważne czy są w czymś „lepsi” czy nie.

Mod 32 – Kolejne mocne praktyczne ćwiczenie na mieście. Zobaczysz jak duże zainteresowanie miał na początku u jednej dziewczyny, ale potem wszystko popsuł. Jednak nie chodzi tu o podryw, ale o kolejne przekraczanie granic i wchodzenie w interakcje z obcymi. Zupełnie nowe ćwiczenie nagrane ukrytą kamerą.

Mod 33 Platinum – Przegląd garderoby (1h video). Błędy w ubiorze. Jak tanio kupić ekstra modne ciuchy, które będą świetnie na tobie leżały. Ubiór świadczy o twojej INTELIGENCJI. Tak to kobiety odczytują. Rób więc w miarę możliwości dobre pierwsze wrażenie, a będziesz miał łatwiej. Nie musisz być odpicowany non-stop (my nie jesteśmy ;), ale musisz wiedzieć, że jak będzie trzeba to ubierzesz się naprawdę dobrze. Ta świadomość doda Ci pewności. Poza tym, to świetny temat do rozmowy z dziewczynami. Znajomość powoduje, ze można błysnąć, zaciekawić, a nawet dać jej nega.

Mod 34 Platinium – Perfumy. Jakie są rodzaje? Jak wybrać? Które kiedy stosujemy? Zapach dla kobiet jest niezwykle istotnym elementem. Sprawa podobna jak z ubraniami (moduł wyżej).

Mod 35 – Pierwsze ćwiczenie do wykonania w klubie. Pozwoli Ci się oswoić z nowym środowiskiem i zwiększyć pewność siebie. Przy okazji poznasz zachowania kobiet.

Mod 36 – Wydawałoby się, że proste i normalne ćwiczenie… Nie będziesz miał żadnego problemu z wykonaniem… a powtórzone kilkukrotnie, całkowicie uodporni Cię na odrzucenie. Zobaczysz oczywiście praktyczne nagrania z ukrytej kamery.

Mod 37 – Pewność siebie w mowie ciała. Jak czytać mowę ciała. Jak stać, siadać i się poruszać, aby dodać sobie pewności siebie i wyglądać na atrakcyjnego faceta (nie mylić z nadętym bucem!)

Mod 38 – Przeramowania. Vid + PDF.  Masz czasem negatywne myśli typu: nie chce mi się, nie dam rady, to nie zadziała, nie wiem jak to zrobić, boje się tego i tamtego”? zobacz jak się na nie przygotować i na automacie je rozwalać. Rozwal wszystkie ograniczające przekonania. Stać Cię i możesz znacznie więcej. Kwestia pozbycia się wymówek z głowy.

Mod 39 – Przyciemnione światła, głośna muzyka i klub pełny atrakcyjnych kobiet, które się bawią. Pierwsze działania Maćka w klubie. Podejścia do 4 dziewczyn. Ukryta kamera.

Mod 40 – Ukryta kamera z kolejnego ćwiczenia na ulicy. Przełamywanie bariery fizycznej na ulicy. Tego ćwiczenia nikt nie pokazywał. Jak zacząć eskalować i się nie bać. Kobiety dobrze reagują. Zobaczysz, że można dotykać obcą kobietę i będzie z tego zadowolona. Przyzwyczaisz się i przełamiesz to ograniczenie w sobie.

Mod 41 – Adrenalina. Motywacja. Przygoda. Wideo po którym ciśnienie eksploduje a krew w żyłach buzuje. Zobacz jak dać sobie zastrzyk adrenaliny, który nakręci Cię i pozwoli przełamać kolejne bariery.

Mod 42 – Projekt rozwija się bardzo fajnie. Mimo drobnych mankamentów (zobaczysz jakich) jesteśmy zadowoleni. Maciek opowiada o swoich postępach i wrażeniach…  Dowiesz się kilku ciekawych rzeczy.. Ale tak naprawdę, to zagadujemy go w samochodzie, bo jedzie na niespodziankę 😉

Mod 43 – Przełamywanie strachu, lęku, strzał adrenaliny. Zobacz efekt spompowania, po sporcie ekstremalnym. Robiąc tak, przez parę dni będziesz niezwyciężony i miał na wszystko dosłownie wy*ebane. Zaplanuj dobrze ten ruch, bo musisz szybko tą energię przekierować na relacje damsko-męskie – inaczej się zmarnuje. Staniesz się na kilka dni dosłownie NIEZWYCIĘŻONY, więc wykorzystaj dobrze ten czas, aby maksymalnie się rozwinąć.


Mod 44 – Pierwsze podejścia po numery. Zobacz jak ukierunkować energię i adrenalinę z innych kontekstów w uwodzeniu. Maciek wykorzystuje sytuację i całkowicie pokonuje strach przed odrzuceniem, oraz przed „nie będę wiedział co powiedzieć”. Dużo śmiechu i pozytywnej energii. Oczywiście nagrania z ukrytej kamery.


Mod 45 – Co mówić i robić?  Czyli jak uwodzić kobiety.  30 minut wykładu jak zagadywać w różnych miejscach. Jak postępować i co mieć wtedy na uwadze.

Mod 46 – Platinum – Zaawansowane strategie uwodzenia i działania w klubach. Jak to wszystko funkcjonuje? Po co tam się chodzi? Jak podrywać? Jak działa scena klubowa? Jakie nastawienie mają kobiety? Gdzie jakie typy spotkasz? Itp.

Mod 47 – Nagranie motywacyjno-poznawcze z indywidualnej lekcji boksu Maćka. W zdrowym ciele zdrowy duch. Zobaczysz jak to naprawdę wygląda i dlaczego warto to robić.

Mod 48 Platinum –  Shit testy i wymówki kobiet. Czym są i jak sobie z nimi radzić?

Mod49 – Sposób na ciekawy lifestyle. Kolejne przekraczanie granic połączone z dobrą zabawą. Im więcej takich rzeczy robisz, tym bardziej się nakręcasz. No i jest co kobietom opowiadać. Pewność siebie, adrenalina i przygoda. Naturalnie ciekawe życie, które przyciąga kobiety i intryguje.

Mod50 – Pattern NLP.  Video + mp3 Ćwiczenie rozwalające ograniczające przekonania i motywujące do działania. Jak coś nie idzie, z czymś masz problem, to sobie odpal i problem się sam rozwiąże. Po 17minutach będziesz gotowy. Zmotywowany do działania z focusem na cel. Piękniejsze i lepsze życie. Po tym ćwiczeniu sam znajdziesz rozwiązanie na większość swoich problemów.

Mod 51 – Podejścia Maćka już na pełnym luzie.

Mod 52Efekt końcowy. Podsumowanie projektu i zmian jakie zaszły w Maćku. Po kilku miesiącach wracamy w miejsce z którego zaczęliśmy i patrzymy jak wszystko się zmieniło. Maciek teraz podchodzi na luzie. Poznał dziesiątki kobiet, w tym wymarzoną dziewczynę z którą wszedł w związek. W pracy lepiej – zrezygnował z działalności i przeszedł do rodzinnej firmy, którą stawia na nogi. Poprawił relacje z rodziną. Znajomi się częściej odzywają. Teraz jest szczęśliwym, pewnym siebie, spełnionym facetem.

„Mogę zaakceptować porażkę, ale nie mogę zaakceptować braku próby”

Michael Jordan

Program zawiera bardzo zaawansowane techniki budowania pewności siebie. Jednak pozwoli Ci odmienić swoje życie, nawet jeśli jesteś początkujący. Nie musisz być w tej sytuacji, w której teraz jesteś. 


To, że masz problemy z pewnością siebie, to nie jest Twoja wina. Po prostu życie Cię tak pokierowało i nie pokazało Ci, jak walczyć z tym problemem. Teraz jednak masz możliwość to zmienić i nadrobienia zaległości. Nikt inny tego za Ciebie nie zrobi...

„Twoje Życie, w Twoich Rękach – Ten Wygrywa, Kto Pamięta”

1.

Dodaj produkt do koszyka: Klikając poniżej w pomarańczowy przycisk.

2.

Podaj dane i opłać zamówienie: Wybierz swój ulubiony sposób. Większość banków księguje natychmiast i wtedy dostaniesz dostęp od razu.

3.

Nielimitowany dostęp: Dostaniesz dostęp do platformy E-LEARNINGOWEJ, na której możesz przerabiać kurs w swoim tempie. Pliki PDF, wzór dziennika, a także MP3 z ćwiczeniami znajdują się we właściwych lekcjach. Pod każdą możesz również zadawać pytania

Najnowsza opina:

PS. A co się stanie jeśli nie zdecyduje się teraz na Projekt „Niezwyciężony”?


Nic!...   Ja Cię nie będę  namawiał. Projekt zniknie z rynku i przestanie być dostępny. A w Twoim życiu nic się nie zmieni… Jeśli jesteś mega pewny siebie to spoko – GRATULUJĘ! Tak trzymaj.


Ale jeśli brakuje Ci pewności siebie, to pewnie nadal będziesz marnował okazje. Nadal będziesz się obawiał, stresował. Zastanawiał czy wypada i z zazdrością patrzył na tych, co z pewnością siebie biorą to czego chcą. Być może będziesz chodził sfrustrowany, że inni się rozwijają, robią biznesy. Mają wspaniałe kobiety, poznają najgorętsze dziewczyny, a Ty… NIC. Ale oczywiście jeśli tak lubisz to możesz dalej tak żyć….  Jak to mówią: Każdy człowiek umiera, ale nie każdy naprawdę żyje.


My w ten program włożyliśmy całe swoje serce, wiedzę i umiejętności. Rozumiemy, że w necie jest wielu naciągaczy i do tego jako osoba zainteresowane programem o budowaniu pewności siebie.. możesz teraz nie być do końca pewny. Dlatego dajemy Ci naszą żelazną gwarancję satysfakcji. Jeśli program nie spełni Twoich oczekiwań, to wystarczy, że wyślesz maila na mancer@mancer.pl, a zwrócimy Ci pieniądze.


Więcej już zrobić nie możemy. Decyzja należy do Ciebie.

"Jeśli możesz coś zrobić lub marzysz, że mógłbyś to zrobić, zabierz się za to. Odwaga ma w sobie moc geniuszu.”

Johann Wolfgang von Goethe

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE
 • 797,00  597,00 
 • 27 years, 9 months

Instruktorzy

322Studentów bierze udział

Szukaj Kursu

Recenzje Kursów

All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone 2018© Made with ❤ by Shopper LLC.