Masz pytania? Napisz do mnie: mancer@mancer.com.pl

Recenzje Kursu

4.8

4.8
5 ratings
 • 5 stars4
 • 4 stars1
 • 3 stars0
 • 2 stars0
 • 1 stars0
 1. Zwięźle i konkretnie

  5

  Jak zawsze świetny materiał. Bardzo konkretny i skondensowany. Dla mnie największa wartość, to omówienie mechanizmów, przez które tracimy swoją męskość.

 2. 5

  ~160 minut dobrego materiału, [309 min z BONUSAMI – edited by Mancer 🙂 ] który z pewnością sporo wyjaśni mężczyznom cierpiącym na syndrom “pizdusia”. Tym razem Mancer w dobrej formie. Dużo psychologicznego podejścia. Polecam.

 3. Polecam Każdemu

  5

  Świetny materiał który otwiera umysł na zagubione wzorce męskości.
  To swego rodzaju przewodnik jak odnaleźć właściwe “JA” w dzisiejszym świecie.

 4. 4

  Dobry materiał chociaż mam pewien niedosyt odnośnie kwestii hipergamii kobiet i Prawa ” Briffaulta ” w praktyce . Co kiedy ”normalne” życie przestaje być atrakcyjne dla kobiety ,mówimy o głębokim związku małżeńskim czy długiej relacji . Trzeba nad sobą pracować ale nie każdy ma smykałkę do robienia dużych pieniędzy a kobiety tak samo są przesiąknięte tym całym programowaniem społecznym ”bo Mariola ma a ja się przy Tobie niczego nie dorobiłam” Myślę , że to jest problem wielu rodzin i, że to się także przyczynia do rozpadu wielu małżeństw , ogólnie niezadowolenie z faceta stało się modne

 5. Solidny fundament

  5

  Program świetnie pokazuje z czym jest problem w dzisiejszym świecie i jak go rozwiązać. Daje to solidny fundament do dalszego działania, który jest niezbędny jeśli coś chcemy więcej osiągnąć. Pokazuje jak ma wyglądać i zachowywać się prawdziwy facet. Uważam, że jest to pozycja obowiązkowa dla każdego. Kurs oceniam na max i na pewno przerobię go jeszcze kilka razy, żeby ugruntować wiedzę.

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE
 • 597,00  397,00 
 • 27 years, 9 months

Instruktorzy

212Studentów bierze udział

Szukaj Kursu

Recenzje Kursów

All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone 2018© Made with ❤ by Shopper LLC.