Projekt R - RANDKI

Jak prowadzić Randki, aby kobiety były Tobą zafascynowane?  Nagranie z LIVE 

Kliknij Play i zobacz nagranie z naszego live, gdzie przez 1h 30min dokładnie omawiamy różne sytuacje związane z randkami:

Jeśli chcesz sobie sprezentować pełny "Projekt R", to możesz to teraz zrobić w promocyjnej cenie, która będzie dostępna przez kilka dni z okazji premiery.


Promocyjna cena to 597 297zł

Jak przeprowadzać UDANE randki?

Wiele osób ma problem z randkami: Nie wiedzą jakie miejsce wybrać? O czym rozmawiać? Jak się zachować w określonych sytuacjach? Co robić, aby się do siebie zbliżyć? W jaki sposób wytworzyć napięcie seksualne? itp. itd. 


Czasem ogólnie jest OK. Ale gdy pojawia się ta fantastyczna kobieta, na której najbardziej Ci zależy, to bywa tak, że wszystko sypie się jak domek z kart. I niby wszystko robiłeś "dobrze" i "jak zawsze", a w momencie gdy najbardziej Ci zależało... po prostu "nie pykło".


Przed randką było spoko, a po już niechętnie odbiera telefon, wymiguje się, odpisuje zdawkowo...

Co poszło nie tak?  Jak można temu zaradzić?


Aby To rozwiązać, stworzyliśmy PROJEKT R - RANDKI

#1 Nawet Nie Wiesz Jakie Błędy Popełniasz...

Gdybyśmy tylko wiedzieli, że coś nie działa, to byśmy tego nie robili. Problem w tym, że na prawdę nie mamy bladego pojęcia i często przez to efekty są w przysłowiową "kratkę". Dopiero obserwując sytuację z boku, z innej perspektywy, jesteśmy w stanie dostrzec swoje błędy i wymyślić nowe lepsze rozwiązania.


Dlatego projekt zaczynamy od nagrania randki przed szkoleniem kursanta. Piotr idzie na żywca, a my to nagrywamy ukrytą kamerą.


W ten sposób powstał niezwykle wartościowy materiał, który dostarczył nam olbrzymiej ilości wskazówek: co trzeba wyjaśnić, poprawić, jakie elementy omówić dokładniej i które sytuacje sprawiają problemy.


#2 Randki z Ukrytej Kamery

Liczy się przede wszystkim praktyka - z takiego założenia wychodzimy. Dlatego wykłady teoretyczne przeplatane są nagraniami prawdziwych randek z ukrytej kamery.


Na kolejnych spotkaniach nie tylko wychodzą nowe niuanse, ale też widzisz postęp jaki się dokonuje. Dostrzegasz jak w praktyce, zmienianie pewnych rzeczy, wpływa na przebieg spotkania.

W sumie mamy nagrane aż 4 pełne randki. Wszystko z pełną analizą, wyciąganiem wniosków i komentarzem:

 • Nieudana randka w parku -  dużo śmiechu przez łzy. Drugiej już z tego nie było, ale powstał niesamowity materiał do analizy.
 • Spacer i kawa pod fontannami -  Jest jeszcze sporo do zrobienia, ale widać gołym okiem jak poprawione elementy i wprowadzone zmiany, wpłynęły pozytywnie na całą randkę. Mamy z tego drugą randkę!
 • Alternate Arrow Circle Right
  Kolacja w domu - Unikalny materiał. Zupełnie nowe otoczenie i nowe problemy. Niby domknięcie sprawy na wyciągnięcie ręki, a coś poszło nie tak.. Zobacz co to było.
 • Kawa na mieście, jazda samochodem, spacer i kocyk - pokazuje jak działają wszystkie elementy spięte we właściwy sposób. Piękne KC na koniec i zmiana miejscówki na mieszkanie ;)

#3 Omówienie Błędów - Abyś ich już więcej nie popełniał

Pamiętaj, że dziewczyna idąc na rankę jest pozytywnie nastawiona. Chce aby coś z tego Wam wyszło. Inaczej przecież nie traciłaby czasu.


To, że nie dochodzi do drugiej randki, jest wynikiem błędów w przebiegu spotkanie i waszej interakcji. Przez to Ona traci swoje zainteresowanie.


Nasze doświadczenie i dodatkowe nagrania z randek pozwoliły nam stworzyć obszerną i kompletną listę błędów, których należy unikać, wraz z podanym alternatywnym lepszym rozwiązaniem na taką sytuację. 


#4 System 3 Miejsc

Są pewne systemy i schematy, które dają znacznie większe prawdopodobieństwo sukcesu. Jednym z nich właśnie jest "System 3 Miejsc", który sprawia, że cała randka jest ciekawsza. Wszystko ma swoje miejsce i rozwija się naturalnie. Od przełamania pierwszych lodów, aż po namiętny pocałunek.


Dlatego w materiale dokładnie krok, po kroku przedstawiamy cały system wraz z omówieniem i wariacjami na różne sytuacje.

#5 Skuteczne Techniki

Niektórzy mężczyźni mają problem, bo kobieta traci zainteresowanie po kilku spotkaniach. Relacja się wypala. Ona zaczyna rozglądać się za innym i często szybko go znajduje. Zobacz jak temu zaradzić i stworzyć długą, namiętną relację, w której jest wpatrzona w Ciebie jak w obrazek.


#6 Uwodzicielski Dotyk 

Dotyk to najważniejszy zmysł w procesie poznawania się, budowania intymności i napięcia seksualnego. Jeśli będzie CZUŁA się przy Tobie dobrze i będą te "motylki w brzuszku", to znaczy że większość roboty masz już za sobą.


Dlatego razem z Kasią pokazujemy w studio dokładnie wszystkie najważniejsze elementy uwodzenia dotykiem. Omawiamy po kolei wszystkie sytuacje w jakich możesz się znaleźć i pokazujemy właściwe zręczne rozwiązanie.

#7 Scenariusze Na Randki

W całym programie znajdziesz praktycznie kompletne kompendium randkowania. Omówienie różnych scenariuszy. Za równo w sakli MAKRO - czyli ogólnego planu na różne randki. 

 • Jak jest zimno / ciepło
 • Masz samochód / nie masz
 • Alternate Arrow Circle Right
  Duże miasto / małe miasto
 • Dziewczyna "związkowa" / przygoda

Jak i w skali MIKRO. Gdzie konkretnie omawiamy, jak powinieneś dobrze się zachować, w różnych sytuacjach, które mogą Ci się przydarzyć.


Cały projekt z okazji PREMIERY przez kilka dni bedzie w promocyjnej cenie to 597 297zł. Jeśli chcesz go sobie sprezentować, to kliknij poniżej: 


Mamy już pierwsze pozytywne komentarze. Wiele osób pisze, że program jest niezwykle życiowy.


Już od początku dzięki niemu dostrzegają błędy jakie popełniali, albo rozwiązania sytuacji z którymi się zetknęli. 

Copyright 2018, Mancer

>